Urodziny w zoo
Chcesz, aby Twoje dziecko miało wymarzone i niepowtarzalne urodziny? Wolisz przy tym, aby spędziło ono czas na świeżym powietrzu w otoczeniu zwierząt, niż w zamkniętej sali zabaw? Jeśli tak, to urodziny w śląskim zoo są tym, czego szukasz!


Proponowana przez nas impreza urodzinowa trwa około trzech godzin zegarowych. W tym czasie zwiedzamy z dziećmi zoo i w miarę możliwości zaprzyjaźniamy się z niektórymi zwierzętami. W programie są również gry i zabawy oraz smaczny poczęstunek w specjalnie przygotowanym na tę okoliczność pawilonie edukacyjnym.


Urodziny w zoo to świetna zabawa! Bliskie spotkanie ze zwierzętami jest wyjątkową przygodą, której towarzyszy wiele emocji: radość, śmiech, fascynacja, czasami niepewność i pokonywanie własnych obaw. Dzięki temu impreza na długo pozostanie w pamięci Twojej i Twojego dziecka.


Jedyne, co musisz zrobić, by zorganizować dziecku urodziny w zoo to:
 
- umówienie terminu z Sekcją Dydaktyki i Promocji,
 
- wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wpłacenie zaliczki,
 
- uiszczenie pozostałych opłat,
 
- odebranie zaproszeń dla dzieci.


Prawda, że niewiele?


Już teraz zaplanuj urodziny swojego dziecka! UWAGA! W związku z bardzo dużym zainteresowaniem organizacją urodzin w zoo oraz brakiem dostępnych terminów, wstrzymujemy przyjmowanie zgłoszeń na miesiąc maj!!

Zapraszamy do współpracy.


 *
*
*
*
*
*
*
*
Zdjęcia wykorzystane będą w celach promocyjnych ŚOZ
*
*


Czy wiesz że
Zagadki